Agroma Kielce Spółka Z o.o.

Szanowni Państwo

Z wielką przyjemnością i satysfakcją mamy zaszczyt zaprosić Państwa do złożenia wizyty w Agroma Kielce Sp. z o. o.. Firma nasza od ponad pół wieku zaopatruje rolników województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, lubelskiego i łódzkiego w ciągniki, maszyny rolnicze oraz części zamienne. Długoletnia tradycja pozwoliła poznać potrzeby Naszego Klienta, wymagania jakie stwarzają warunki glebowe i terenowe, a także potrzeby nowoczesnej technologii produkcji rolniczej.

W zmieniających się warunkach rynkowych my zmieniamy się by nadążyć za rosnącymi wymaganiami Naszych Klientów. Chcemy, żeby w rolnictwie pracowano mniej, lżej, ale wydajniej i z większą korzyścią finansową. Chcemy aby rolnik był w stanie sprostać wymaganiom rynku zjednoczonej Europy. Dlatego też zwiększamy asortyment naszej oferty oraz poprawiamy jakość świadczonych usług. Oferujemy coraz szerszą gamę produktów krajowych, a także importowanych. Rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży, obejmującą obecnie 22 sklepy na terenie wyżej wymienionych województw. Poprawiamy jakość i standardy obsługi Naszego Klienta. Czynimy więc wszystko, żeby Nasz Klient był zadowolony z naszej oferty, by otrzymywał najwyższej jakości produkt po najniższych cenach, by obsłużony był miło i fachowo.

Mając nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą ponownie kierujemy do Państwa zaproszenie do odwiedzenia naszych sklepów. Wszystkich Państwa uwag i wniosków będziemy uważnie wysłuchiwać i postaramy dostosować się do Państwa oczekiwań.

Agroma Kielce Sp. z o. o. działa w grupie kapitałowej:


          Agro-Jumal     Hotel Trybunalski    Hotel Podklasztorze