17.07.2012 Dni Reszla

W dniach 12-15 lipca Agroma Kielce uczestniczyła w obchodach Dni Reszla. Obecność naszej firmy w tej uroczystości powiazana była z otwarciem nowego oddziału handlowego w województwie warmińsko-mazurkim, w Reszlu przy ul. Racławickiej 2. Podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej Burmistrz miasta powitał Agromę jako nowy podmiot gospodarczy, z którym wiąże wielkie nadzieje.  
        

 

Na wystawie Agromy można było zobaczyć trzy ciągniki: PRONAR 6180, CRYSTAL TRAKTOR-ORION 24.3 oraz KUBOTA M9540, także opryskiwacz GOLIAT PLUS KRUKOWIAKA i przenośnik ssąco -tłoczący T450/1 POM Augustów. Podczas zawodów motocrossowych, które odbyły się 15 lipca na torze motocrosowym w Reszlu Agroma Kielce była głównym sponsorem loterii biletowej, w której każdy bilet brał udział w losowaniu nagród. Nagrodą główną był weekend dla dwóch osób w Hotelu Podklasztorze nad Zalewem Sulejowskim,wygrała Pani Stańczyk Elżbieta z Olsztyna. Serdzecznie GRATULUJEMY!!!

Ponadto do wylosowania była szlifierka kątowa ufundowana przez Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie oraz zabawki firmy Bruder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!