10.10.2012 POKAZ KUBOTA 8.10.2012

W dniu 8.10.2012 mieliśmy okazje zaprezentować w pracy najnowszy i najmocniejszy z gamy produktów Marki Kubota, ciągnik rolniczy model GX 135 (140KM)oraz znane już modele L5040 i 7040 z ładowaczem. 

 

 

 

 

 

Na wstępie pragnę nadmienić iż rejon objęty działaniem Reszelskiego Oddziału Agromy Kielce należy do grupy gmin objęty programem ONW. Obszary ONW to tereny, na których produkcja rolnicza jest utrudniona ze względu na trudne warunki naturalne i  glebowe, a więc zadanie postawione przed modelem GX 135 nie należało do łatwych i naszym zamierzonym działaniem było pokazać przedsiębiorstwom rolnym ciągnik z pługiem w realnych warunkach terenowych. 

Efekty pracy pługa Akpil KM 80 3+1 i ciągnika GX 135 zaprezentowaliśmy na polu po kukurydzy podczas przyorywania obornika i dużej ilości resztek pożniwnych. Warunki atmosferyczne były bardzo trudne z pochmurnego nieba obficie padał deszcz z przerwami w których można było znaleźć czas na przygotowany posiłek i ciepłe napoje.

 Dziękujemy serdecznie wszystkim za poświęcony czas i przybycie.

 

Pokaz został zorganizowany przez Reszelski Odział Agromy Kielce wyłącznego dealera marki Kubota na rejon warmińsko-mazurski.